MEIE TEENUSED


Miks on vaja kontrollida autot rikete avastamiseks?

Vaja on silmas pidada erapooletut firmat, kes professionaalselt tegutseb transpordivahendite diagnostikaga. See mitte ainunt, et hoiab kokku teie raha, aega ja närve, vaid annab teile objetiivse vastuse, vastasel juhul te oleksite saanud selle vastuse peale 3-4 remonditöökoda külastades. See on kasulik ka auto müüjatele: aja kokkuhoid, oma reputatsiooni kindlustamine, müüjate seas (hea tulemuse korral) ja kõige pealt kiire auto müük.

Väljasõidu auto diagnostika: eripärasus üksik juhtumid.

Meie pöörase elurütnuga maailmas on teinekord võimatu leida aega isegi kõige vajalikumateks tegemisteks. Näiteks enne ostu auto testimine, ometigi sõltub sellest mitte ainult ostu kasulikkus vaid ka inimeste elu ja tervis.

Meie kampaania esitleb autode väljasõidu diagnostikat üle kogu Eesti. Täisväärtuslikud autode kontrolli meetodid on välja töötatud meie sertifitseeritud spetsialistide pool tõelise tehnilise võimaldavad määrata tõelise tehnilise olukorra, olemasolevad varjatud ja sisesed  vigastused korpusel ja mootoris, vigastused, peale avariid ja DTP, peamiste, süsteemide töövõime: elektroonika, mootor, käigukast, padjad ja ohutusvööd sissekliima reguleerimine salongis ja palju muud. Samuti on võimalus teada saada, kas pole muutunud auto läbimisvõime numbrid.

Väljasõidu diagnostika on jaotatud etappideks:

  1. Instrumentaalne korpuse kontroll.

Kasutades spetsiaalseid tööriiste, eksperdid mõõdavad auto väliskorpuse paksust, vüakse läbi ülevärvinise otsing ja pahteldus, vanade rikete katmiseks, keevituse märke ühenduste kohtades. Tehakse väljavõte korpuse tervikust või tema geomeetrilistest vigadest. Meie spetsialistid kasutavad erilisi seadeldesi mis aitavad leida vanu «õmbluseid värvi all või kaetud keevituse märke ja palju muid elemente.

  1. Auto arvuti diagnostika.

Meie professionaalid snaneerivad elektronjuhtimise elemente, elektroonika ja teiste osade tööd. Vaadatakse läbi ajakirjad süstemaatiliste vigade kohta, märkmed, läbiviidud remondi tööd auto mälus. Kontrollitakse üle kõik auto elektronsüsteemi sõlmed autoläbijooks. Peamiseks ülesandeks on sellel etapil normaalne elektroonika funktsoneerimise kinnitus, samuti varjatud vigastuste avastamine sõlmedes, vigastusi mehanismis, või valel režiimil töötamist.

  1. Visuaalu ülevaatus, viimane kontroll-etapp.

Selle etapi vajadus on avastada mehaanilisi vigastusi sõlmedes, mehanismis, Kontrollitakse üle kõik vahendid vajalike vedelike tarvis (õli, antifriz, hüdro roolikinnitus, piduriõli j.m) samuti mõõdetakse nende vedelike tase, nende tehniline seisund (kas nad täidavad oma fuuktsioone) Eksperdid vaatavad üle tihendid, magistraalide ühendused, voolikud õlitihendid/salnike)

Kui meie spetsialistid lõpetavad väljasõidu diagnostika, siis koostatakse akt mis sisaldab väljavõtted auto tehnilisest olukovast. Selle väljavõtte alusel te saate teha järelduse auto ostu väljavaatest.

Enne veebilehe kasutamist palume tähelepanelikult tutvuda selles teenuste osutamise üldlepingus (edaspidi: leping) esitatud tingimustega. Leping sisaldab olulist teavet ja hoiatusi veebilehe kasutamise ning veebilehe kaudu osutatavate teenuste tingimuste kohta. Olete kohustatud iseseisvalt tutvuma selle lepinguga iga kord, kui hakkate veebilehte kasutama. Kui te ei ole lepingus esitatud tingimustega nõus, ei tohi te veebilehte kasutada ja peate veebilehelt viivitamata lahkuma. Saad lähemalt lugeda siit
0 AUTOT
Kontrollitud alates 2009 a.